Trumba (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: filter
ru: фильтр

en: Upcoming
ru: Предстоящее
