Trumba (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
