Trumba (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: filter
eu: iragazi
