Trustpilot API (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Provider
mr: प्रदाता
