Trustpilot API (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Success
sk: Úspech

en: Method
sk: Metóda

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Web services
sk: Webové služby
