Trustpilot API (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Method
sv: Metod

en: Provider
sv: Leverantör

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Client
sv: Klient

en: Web services
sv: Webbtjänster
