Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Method
ast: Métodu

en: Failed
ast: Falló
