Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Client
bg: Клиент

en: Web services
bg: Уеб услуги
