Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Success
hu: Sikeres

en: Method
hu: Mód

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Client
hu: Ügyfél

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Endpoints
hu: Végpontok
