Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Method
jv: Metode

en: Web services
jv: Layanan web
