Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: Success
pt: Sucesso

en: Method
pt: Método

en: Provider
pt: Provedor

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Client
pt: Cliente

en: Web services
pt: Serviços web
