Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Success
ro: Succes

en: Method
ro: Metodă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Failed
ro: Eșuat

en: Web services
ro: Servicii web
