Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Method
sl: Metoda

en: Web services
sl: Spletne storitve
