Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Success
uk: Успіх

en: Method
uk: Спосіб

en: Provider
uk: Постачальник

en: Failed
uk: Невдало

en: Client
uk: Клієнт

en: Web services
uk: Вебслужба
