Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Success
vi: Thành công

en: Method
vi: Phương thức

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Failed
vi: Thất bại

en: Web services
vi: Dịch vụ web
