Trustpilot API (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Success
fr: Succès

en: Method
fr: Méthode

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Failed
fr: Échec

en: Web services
fr: Services Web

en: Endpoints
fr: Extrémités
