Trustpilot API (1.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Method
ar: الطريقة

en: Provider
ar: المزود

en: Failed
ar: فشل

en: Web services
ar: خدمات الويب
