Trustpilot API (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Provider
az: Provayder

en: Web services
az: Veb xidmətləri
