Trustpilot API (1.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Method
be: Метад

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Web services
be: Вэб-службы
