Trustpilot API (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
