Trustpilot API (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Method
cs: Metoda

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Web services
cs: Webové služby
