Trustpilot API (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Success
da: Succes

en: Method
da: Metode

en: Provider
da: Udbyder

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Client
da: Klient

en: Web services
da: Web-services
