Trustpilot API (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Success
de: Erfolg

en: Method
de: Methode

en: Provider
de: Anbieter

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Endpoints
de: Endpunkte
