Trustpilot API (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Success
el: Επιτυχία

en: Method
el: Μέθοδος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
