Trustpilot API (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Success
et: Õnnestus

en: Method
et: Meetod

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Client
et: Klient

en: Web services
et: Veebiteenused
