Trustpilot API (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Success
fi: Onnistui

en: Method
fi: Tapa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Client
fi: Asiakas

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Endpoints
fi: Päätepisteet
