Trustpilot API (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
