Trustpilot API (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Success
he: הצלחה

en: Method
he: שיטה

en: Provider
he: ספק

en: Failed
he: נכשל

en: Client
he: לקוח

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
