Trustpilot API (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Method
hr: Metoda

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Web services
hr: Mrežni servisi
