Trustpilot API (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
