Trustpilot API (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Method
ja: メソッド

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Failed
ja: 失敗

en: Client
ja: クライアント

en: Web services
ja: ウェブサービス
