Trustpilot API (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
