Trustpilot API (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
