Trustpilot API (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ
