Trustpilot API (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Method
lt: Būdas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Web services
lt: Web paslaugos
