Trustpilot API (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി

en: Provider
ml: ദാതാവ്
