Trustpilot API (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
