Trustpilot API (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Method
oc: Metòde

en: Web services
oc: Servicis Web
