Trustpilot API (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Path
pl: Ścieżka

en: Success
pl: Sukces

en: Method
pl: Metoda

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Client
pl: Klient

en: Web services
pl: Usługi web
