Trustpilot API (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: Method
pt: Método

en: Provider
pt: Fornecedor
