Trustpilot API (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Success
ru: Успешно

en: Method
ru: Метод

en: Provider
ru: Поставщик

en: Failed
ru: Не удалось

en: Client
ru: Клиент

en: Web services
ru: Веб-службы
