Trustpilot API (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Method
ta: முறை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
