Trustpilot API (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน
