Trustpilot API (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Method
tr: Yöntem

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Endpoints
tr: Uçlar
