Trustpilot API (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
