Trustpilot API (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار
