Trustpilot API (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ
