Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Path
id: Jalur

en: Method
id: Metode

en: Provider
id: Penyedia

en: Failed
id: Gagal

en: Client
id: Klien

en: Web services
id: Layanan-layanan web
