Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: End year
cs: Konečný rok
