Consultation Calendar (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Image
da: Billede

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: Company name
da: Firmanavn

en: Start year
da: Start år

en: End year
da: Slut år

en: First page
da: Første side
